SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Szkoła narciarska T&T posiada ponad 20 letnie doświadczenie w nauce jazdy na nartach i snowboardzie. Co roku szkoła jest organizatorem prestiżowej imprezy „Dziecięcy Puchar Orlicy” która składa się z kilku edycji rozgrywanych od grudnia aż do marca. Z roku na rok zainteresowanie naszymi zawodami jest coraz większe o czym świadczy fakt że jednorazowo w zawodach bierze udział ok. 50-100 osób które rywalizują w sześciu kategoriach wiekowych.

Szkolenia w naszej szkole odbywają się głównie w formie indywidualnych zajęć z instruktorem, tzw. "jeden na jeden". Dzięki temu możemy zapewnić pełne bezpieczeństwo osoby uczącej się oraz wysoką efektywność procesu nauczania. Dodatkowo prowadzimy zajęcia w grupach od dwóch do dziesięciu osób, a także uczymy jeździć na tyczkach. Każda lekcja z instruktorem trwa 55 min.
Szkolenie prowadzimy głównie na wyciągach taśmowych SunKid 50m, SunKid 100m oraz na pozostałych wyciągach Winterpol Zieleniec zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie szkółki. W zależności od poziomu umiejętności ucznia, dobieramy optymalny stok i wyciąg. Szkolenia narciarskie prowadzimy zarówno dla osób, które nigdy wcześniej nie miały założonych butów narciarskich na nogach jak i osób pragnących nabyć umiejętności jazdy sportowej i fun-carvingowej. Dzięki zastosowaniu lamp sodowych na stokach zajęcia w naszej szkole prowadzone są od 09:00 do 22:00.

Nasza szkoła posiadaja licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa SITN PZN zarówno na szkolenie podstawowe jak i na szkolenie kadrowe.

Szkoła narciarska T&T znajduje się w dwóch lokalizacjach w centrum Zieleńca i zajmuje powierzchnię 0,31ha oraz 0,62ha. W bezpośrednim sąsiedztwie szkółki znajduje się parking, stok nr W5 z koleją 4ro osobową, stok nr W3 z koleją 6cio osobową.

Jeżeli nocujesz w jednym z naszych partnerskich obiektów noclegowych (Vital & SPA Resort Szarotka, Hanka, Pod Orlicą, Straszny Dwór, Stokłos, Absolwent, Śnieżka i Bajka) to mamy dla Ciebie specjalna ofertę rabatów.

Dla grup zorganizowanych minimum 10 osób proponujemy preferencyjne ceny po uprzednim kontakcie emailowym lub telefonicznym.

Więcej informacji dostępne na www.tandt.pl oraz pod numerami telefonów:

• szkola_narciarska_t_and_t_03
  • szkola_narciarska_t_and_t_04