Aktualności

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Macie może ochotę spotkać uczestników programów Master Chef, wziąć udział w konkursach, zabawach i zawodach oczywiście na stoku, zrelaksować się w strefie chili i poznać gwiazdy jednej z najpopularniejszych w Polsce telewizji? Już 25 i 26 stycznia będziecie mieli doskonałą ku temu okazję. Gdzie? Oczywiście w Zieleńcu.

World Snow Day, czyli Światowy Dzień Śniegu to zakrojona na szeroką skalę kampania, której głównym celem jest promowanie zabawy na śniegu i świeżym powietrzu wśród najmłodszych. W najbliższą niedzielę jedna z imprez w ramach tego wydarzenia odbędzie się w naszej szkole narciarskiej T&T Zieleniec.

Kalendarz jest dla wielu z Was bardzo w tym roku łaskawy. Jeszcze niespełna tydzień temu kończył się przecież świąteczno-noworoczny okres, a tu już rozpoczynać trzeba zimowe ferie. Ale co zrobić. Trzeba sobie jakoś radzić :)

Na to czekaliśmy! Nie dość, że nieźle przymroziło, to jeszcze do tego całkiem fajnie popadało. My dodaliśmy do tego coś od siebie, popracowaliśmy armatkami na stokach i udało nam się w  przygotować dla Was najlepsze w tym sezonie warunki.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.