Aktualności

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Sezon minął zdecydowanie za szybko. Jeszcze przed chwilą przecież informowaliśmy Was o rozpoczęciu naśnieżania stoków. Wydaje się, że wczoraj zapraszaliśmy Was na święta i sylwestra. Mimo że szybko zleciał, był to jednak czas niezwykły. Choć aura stawiała nam trudniejsze niż zwykle warunki, pokazaliście, że tworzycie wyjątkowa społeczność, na którą zawsze możemy liczyć. I za to wszystkim, którzy odwiedzili Zieleniec w tym sezonie, gorąco i z całego serca dziękujemy.

Szanowni Państwo,  

w związku z zaistniałą sytuacją i w odniesieniu do decyzji Prezesa Rady Ministrów oraz zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministra Zdrowia dotyczących odwołania wydarzeń, w ramach działań profilaktycznych, które gromadziłyby większą liczbę osób w jednym miejscu, postanowiliśmy o przełożeniu zaplanowanych na 14 marca finałów zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy.

Ruszamy z niskim sezonem, ponownie uruchamiamy akcję #szusowanko za 50%. Nie chcemy słyszeć o żadnej wiośnie, na nią przyjdzie przecież jeszcze czas! Nie zwalniamy tempa, wykorzystujemy panującą w Zieleńcu zimę, ile się da!

Nie zwalniamy tempa, nie pakujemy sprzętu do szaf czy garażów, nie obijamy się! Sezon trwa, warunki naprawdę dobre, prognozy na kolejne dni obiecujące. Nic tylko rzucać wszystko i wbijać do Zieleńca na #szusowanko!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.